شرایط و قوانین خرید از سایت M2PART

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت M2PART موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.
ثبت سفارش خریداردر سایت M2PART در هر زمان و در داخل ایران از سوی  M2PART به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت M2PART از سوی خریداران محترم میباشد.

قوانین عمومی

کلیه قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو و خدمات ارائه شده در سایت M2PART مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.
مشتریان و کاربران سایت M2PART که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه دریافت کنند می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که در M2PART مشخصات خود را در قسمت ثبت نام و عضویت تکمیل کرده و از خرید  لوازم و قطعات و خدمات M2PART بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین M2PART و کاربر

مشتریان و کاربران M2PART که از قطعات و لوازم یدکی خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

از طریق ایمیل رسمی M2PART به آدرس:

 INFO@M2PART.COM

از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خطوط ذیل :

021-33913655
021-33921014
021-36619256
021-40331763
021-40331764

از طریق آی دی تلگرام به آدرس ذیل :

@M2_part

اطلاع رسانی یک طرفه از سوی ی M2PART به مشتریان و کاربران از طریق کانال رسمی تلگرام M2PART به آدرس ذیل :

https://telegram.me/M2PARTT

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. M2PART به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری یا کاربر، کارشناسان M2PART به وسیله برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده در مشخصات کاربری هماهنگی های لازم را با خریدارجهت نهائی کردن سفارش و ارسال آن محصول را با وی به عمل می آورند M2PART همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در M2PART به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری برای M2PART محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.
M2PART این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد . M2PART این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.
M2PART در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی 24 الی 48 ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت M2PART خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.
مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. یا اینکه از طریق ورود به حساب کاربری خود قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر آدرس و یا سایر مشخصات اقدام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.
پس از ثبت سفارش در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر می باسیت سفارش لغو و مجددا با اطلاعات جدید ثبت شود.
امکان پرداخت درمحل برای سفارش ها وجود ندارد و مشتری می بایست قبل از ارسال نسبت به تسویه وجه سفارش خود از طریق پرداخت کارت به کارت ، پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب اقدام نماید.

نحوه ارسال و حمل و نقل

M2PART مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال قطعات و لوازم یدکی در سرتاسر ایران اسلامی عزیز به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کمترین هزینه ارسال را پرداخت می کنند.

ارسال سفارشات در تهران

هزینه ارسال تمامی سفارشات در تهران برای خریداران از M2PART در همان لحظه محاسبه شده و به خریدار اعلام میگردد.
هزینه ارسال در هنگام خرید از سایت بر روی فاکتور محاسبه نمیشود و در هنگام ارسال با خریدار محترم هماهنگی لازم انجام خواهدشد.
هزینه ارسال قطعات بدنه اتومبیل و قطعات با سایز بزرگ که میبایست با وانت یا سواری ارسال گردند بر عهده خریدار میباشد.
سفارشاتی که تا قبل از ساعت 17 در روزهای کاری هفته (شنبه تا پنجشنبه) ثبت گردند در همان روز ارسال می گردد.
سفارشاتی که بعد از ساعت 17 در روزهای کاری هفته ثبت گردند فردای روز کاری ارسال می گردد.
سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت می گردند در صورت پردازش نهایی و هماهنگی با مشتری در روز بعد برای آنها ارسال می شود

ارسال سفارشات به شهرستان ها

ارسال سفارشات به شهرستان ها بر حسب نظر خریدار به صورت زمینی و یا هوایی ارسال میگردد.
هزینه ارسال در لحظه ارسال اعلام و بر عهده خریدار می باشد.

خسارت در هنگام حمل و ارسال

M2PART کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرو را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به جهت ارسال تحویل میدهد.
کلیه قطعات سالم برای ارسال تحویل داده میشوند و مسئولیت خرابی و یا آسیب به قطعه در رمان حمل و نقل به عهده M2PART نیست.

شرایط گارانتی قطعات و لوازم یدکی

تمامی قطعات عرضه شده در M2PART ساخت کشورهای خارجی می باشند که هیچگونه نمایندگی در ایران ندارند.تمامی این قطعات توسط کارشناسان ما رویت و از لحاظ سلامت فنی و ظاهری چک شده اند.همه ی قطعات دارای ضمانت اصالت کالا از طرف فروشگاه M2PART می باشند.

شرایط مرجوع نمودن کالا

تمامی قطعات و لوازم خودرو که در سایت M2PART ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.
لذا آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با M2PART نسبت به ارسال آن به یM2PART اقدام نمایند.
بدیهی است که حداکثر تا 24 ساعت برای تهران و 48 ساعت برای شهرستانها می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

مشخصات فنی و محتوا

M2PART تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مغایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد.
پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان M2PART و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

قیمت های ارائه شده در M2PART بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن به صورت مصوب تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود. کلیه قطعات و محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در سایت قیمت گذاری شده اند به این معنی که مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند.
هزینه ارسال و بسته بندی با توجه به شرایط سفارش تعیین می گردد.
قیمت محاسبه شده برای سفارش در زمان ثبت سفارش مشخص می گردد به این معنی که اگر بعد از پردازش نهایی سفارش قطعات خریداری شده شامل تخفیف های تشویقی گردیدند، تغییر قیمتی در سفارش نهایی شده اعمال نخواهد شد.

برند و نمایندگی

منحصراً دفتر مرکزی M2PART در تهران نسبت به ارائه قطعات و لوازم یدکی خودرو های و هیوندا و کیا در سایت M2PART اقدام می نماید و لازم به ذکر است هیچگونه نمایندگی و شعبه ای جهت فروش و استفاده از برند M2PART در ایران اسلامی عزیز وجود ندارد در صورت مشاهده مراتب به مراجع ذی صلاح قانونی ارجاع داده خواهد شد.

نحوه مراودات مالی و راه های پرداخت

1. پرداخت در محل
M2PART این امکان را به مشتریان تهرانی میدهد که هزینه سفارش خود را در زمان تحویل به صورت نقد و یا توسط دستگاه POS سیار M2PART پرداخت نماید.
*مبالغ فاکتور های بالاتر از بیست میلیون ریال (معادل 2.000.000 تومان) می بایست قبل از ارسال کارت به کارت و یا واریز به حساب گردد.

2. پرداخت آنلاین
M2PART این امکان را به مشتریان تهرانی و مشتریان شهر های دیگر ایران اسلامی عزیز می دهد که با داشتن مشخصات ذیل نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور خویش از طریق درگاه های اینترنتی که در سایت قرار دارند با داشتن اطلاعات ذیل اقدام نمایند:
1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

3. پرداخت کارت به کارت
M2PART این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده است تا هم از طریق اینترنت و هم از طریق تلفن بانک و هم از طریق مراجعه به دستگاه های عابر بانک (ATM) مبالغ فاکتور خویش را از کارت بانکی خود به شماره کارت بانکی M2PART انتقال داده و کد رهگیری خود را در سایت M2PART وارد کرده تا تایید پرداخت انجام شود.
داشتن اطلاعات در موقع کارت به کارت لازم است
شماره 12 رقمی روی کارت واریز کننده
شماره 12 رقمی روی کارت دریافت کننده
نام و نام خانوادگی صاحب کارت و حساب

4.واریز به حساب
M2PART این امکان را به خریداران می دهد تا با مراجعه به شعب بانکی و یا از طریق صفحه اینترنت بانک شخصی مبالغ سفارشات خویش را با داشتن اطلاعاتی نظیر شماره حساب و یا شماره شبا واریز نمایید.