شرایط و قوانین خرید از سایت M2PART ( ام تو پارت )

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت M2PART ( ام تو پارت ) موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.
ثبت سفارش خریداردر سایت M2PART در هر زمان و در داخل ایران از سوی M2PART ( ام تو پارت ) به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت M2PART از سوی خریداران محترم میباشد.

قوانین عمومی

کلیه قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو و خدمات ارائه شده در سایت M2PART مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

تصاویر و لیبل های طراحی شده در سایت صرفا جنبه شماتیک داشته و به دلیل تغییرات در لیبل و بسته بندی متعدد قطعات، از سمت کارخانه های تولید قطعات، امکان درج لیبل و کارتن و بسته بندی واقعی قطعات نمی باشد.عکس های قطعات تا حد ممکن توسط مجموعه گرفته شده و ممکن است برخی از عکس ها مشابه و اینترنتی باشند.

به دلیل کدبندی قطعات ، خریدار موظف است شماره شاسی خودروی خود را به اطلاع فروشگاه رسانده و عکس قطعه ی مرتبط با خودروی خود را از فروشگاه قبل از خرید دریافت نماید.عواقب عدم تطبیق قطعات برای مشتریانی که شماره شاسی خودروی خود را ارائه نکنند بر عهده ی خریدار میباشد.

مشتریان و کاربران سایت M2PART که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه دریافت کنند می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین M2PART ( ام تو پارت ) و کاربر

مشتریان و کاربران M2PART صرفا از طریق برقراری تماس تلفنی با خطوط ذیل با مجموعه ارتباط برقرار کنند:

021-33913655
021-33921014

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند.

پس از مشاهده قطعه مورد نظر در سایت M2PART ( ام تو پارت ) به وسیله برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده در صفحه اصلی ویا صفحه ی تماس با ما سایت،  هماهنگی های لازم را با فروشگاه ، جهت استعلام موجودی و قیمت و  نهائی کردن سفارش و ارسال آن را انجام دهید.

M2PART همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

امکان پرداخت درمحل برای سفارش ها وجود ندارد و مشتری می بایست قبل از ارسال نسبت به تسویه وجه سفارش خود از طریق پرداخت کارت به کارت و یا واریز به حساب اقدام نماید.

ارسال سفارشات در تهران

هزینه ارسال تمامی سفارشات بر عهده خریدار می باشد.

هزینه ارسال تمامی سفارشات در تهران برای خریداران از M2PART در همان لحظه محاسبه شده و به خریدار اعلام میگردد.

ارسال سفارشات به شهرستان ها

هزینه ارسال تمامی سفارشات بر عهده خریدار می باشد.

ارسال سفارشات به شهرستان ها بر حسب نظر خریدار به صورت زمینی و یا هوایی ارسال میگردد.

خسارت در هنگام حمل و ارسال

M2PART کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرو را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به جهت ارسال تحویل میدهد.
کلیه قطعات سالم برای ارسال تحویل داده میشوند و مسئولیت خرابی و یا آسیب به قطعه در زمان حمل و نقل به عهده M2PART نیست.

شرایط گارانتی قطعات و لوازم یدکی

تمامی قطعات عرضه شده در M2PART ساخت کشورهای خارجی می باشند که هیچگونه نمایندگی در ایران ندارند.تمامی این قطعات توسط کارشناسان ما رویت و از لحاظ سلامت فنی و ظاهری چک شده اند.همه ی قطعات دارای ضمانت اصالت کالا از طرف فروشگاه M2PART می باشند.

روش های پرداخت

1. واریز وجه به صورت کارت به کارت
M2PART ( ام تو پارت ) این امکان را به مشتریان تهرانی و مشتریان شهر های دیگر ایران اسلامی عزیز می دهد که با داشتن مشخصات ذیل نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور خویش از طریق درگاه های اینترنتی که در سایت قرار دارند با داشتن اطلاعات ذیل اقدام نمایند:
1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.