معرفی خودرو

کیا کادنزا 2020 و تغییراتی بی نظیر در طراحی این خودروی جذاب

کادنزا 2020 مشکی

کیا کادنزا 2020

کیا کادنزا 2020 به عنوان یک سدان فول سایز است که شرکت از سال 2017 شروع به فروش آن کرده است. شرکت های خودروسازی به طور معمول برای اینکه مدل هایشان تکراری نشود آنها را ارتقا می دهند تا علاوه بر ظاهر آنها مجبور به صرف میلیون ها دلار برای یک بازطراحی کامل نشوند.

کیا کادنزا 2020

کادنزا 2020 و طراحی خلاقانه

نسخه فیس لیفت کیا کادنزا 2020

کمپانی کیا به تازگی ، نسخه فیس لیفت کادنزا را معرفی کرده است  که تغییرات چشم گیری نسبت به نسخه قبل دارد.

کادنزا در کشور کره جنوبی با نام نK7 شناخته میشود و این نسخه جدید 3 سال بعد از ارائه نسخه اصلی معرفی شد و K7 premier نام گذاری شده است و پیش بینی می شود به عنوان کادنزای 2020 راهی بازار جهانی می شود.

CADENZA 2020 BACK

طراحی عقب کادنزا 2020

تغییرات ظاهری کادنزا 2020

مهم ترین تغییر در کادنزای 2020 در نمای جلویی در قسمت چراغ ها و جلو پنجره مشاهده می شود و همچنین در بخش زیرین سپر جلو شاهد شکل جدیدی هستیم که با تریم کروم همراه شده است و در نمای عقب چراغ های جدیدی دیده می شود که به صورت یکسره به یکدیگر متصل هستند .

طراحی کیا کادنزا 2020طراحی داخلی کادنزا 2020

در ادامه این تغییرات، کابین فیس لیفت جدید کادنزا به روز رسانی شده او قسمت مرکزی کابین کاملا بازنگری شده است و دسته دنده و دکمه های کنسول مرکزی آن طراحی امروزی تری به خود گرفته است، داخل کابین نمایشگر دیجیتالی صفحه آمپر و نمایشگر بزرگ در مرکز داشبورد از ویژگی های مهم آن است.

ابعاد نمایشگر مرکزی برای سیستم اطلاعاتی و سرگرمی، کاملا بزرگتر شده و با جابجایی ورودی های هوا از کنار به زیر نمایشگر ابعاد هر دو نمایشگر را به 12.3 اینچ رسانده است.

این نمایشگر لمسی که جایگزین مدل کوچکتر نسل قبل شده است.با توجه به عکس هایی که از طراحی داخلی کیا کادنزا  منتشر شده است به وضوح می توان دید که کیا کادنزا 2020 با فناوری پیشرفته تر ارائه خواهد گردید، هنوز هیچ اطلاعاتی از فناوری مورد استفاده داخل خودرو  اعلام نشده است . اما غیر ممکن خواهد بود کهKIA بخواهد آن را با موتور مشابه ارائه کند .

کادنزا قرار بوده است که سدان لاکچری محسوب شود و به نظر می رسد KIA در این راستا تمام تلاش خود را کرده است.

کیا کادنزا 2020
CADENZA BROWN

کادنزا 2020 را در ویدیوی زیر ببینید

پاسخی بگذارید